Trzeciego marca odbył się LIII Zjazd Porozumienia Doktorantów Uczelni Technicznych na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Lubelskiej.

Dziękujemy również mgr inż. Michał Klimczyk, przewodniczącemu Krajowa Reprezentacja Doktorantów za przekazanie komunikatów dot. spraw prowadzonych na rzecz doktorantów z całej Polski. Organizatorom mgr inż. Damian Kostyła i Michał Rogala za dbałość o każdy szczegół, a także koordynatorce wydarzenia mgr inż. Karolina Różaniecka.

Cieszymy się, że swoją obecnością zaszczycił nas poprzedni Zarząd w składzie: Aleksandra Pawlak, Piotr Golonko oraz Adam Olszewski.

I przede wszystkim Wam, drodzy członkowie PDUT, razem możemy więcej!

Poniżej załączamy fotorelację z dnia obrad oraz ze zwiedzania kampusu Politechniki Lubelskiej.